Zavolajte nám, alebo napíšte. Radi pomôžeme a odpovieme na Vaše otázky.

Nonstop linka
0951 487 087

bytove@gmail.com


Facebook logo   Instagram logo   Youtube logo
Trendy v interiéroch

Reliéfne vzory zo štukovej omietky

Reliefny štukový obrazec Mimoriadne obľúbené a už dlhšie moderné sú vzory na stenách vytvorené zo skutočnej štukovej omietky. Tieto obrazy zväčša zobrazujú nejaký jednoduchý vzor, alebo prvok. Pri vymýšľaní treba myslieť na to, aby obrazec na stene bol skutočne realizovateľný a tvoril prínos k pohode bývania. Takéto práce sú náročné na čas, presnosť a skúsenosti, preto sa im venuje len máloktorá firma. My máme katalóg vzorov a realizáciu ponúkame už od 120 €. Reliéfny obrazec je na stene hotový v priebehu jediného dňa aj vrátane kolorovania.

Kameň a bridlice v obývačke

Kamenny obklad do interieru Klienti veľmi často požadujú jednoducho a rýchlo vylepšiť interiér. Trendové a cenovo prijateľné sú v dnešnej dobe aj kamenné, alebo bridlicové obklady stien. V niektorých bytoch je ideálne obložiť takýmto materiálom celú stenu, ale pozor, iný byt môže vyžadovať skôr minimalistickejšie riešenie. To znamená, že obklad bude pekne vyzerať len v okolí TV, alebo za širokou komodou, prípadne za gaučom v obývačke. Popremýšľajte, pretože Vám to môže ušetriť aj financie. Takýto druh obkladu vyjde v závislosti od kvality aj na 30-50€/m2. Inštaláciu prevádzame v priebehu jedného dňa. Aby bol výsledok trvácny, používame špeciálne lepidlo. Cena montáže je 36€/m2

Hrajúca LED žiarovka

Stmievacia LED s reproduktorom Hľadáte najjednoduchšie riešenie ozvučenia vo svojej spálni, kuchyni, pracovni, šatníku, kancelárii ? Pokiaľ už bývate a nemysleli ste pri stavbe na ozvučenie, tak práve LED žiarovka s bluetooth reproduktorom môže riešiť tento problém. Vložíte ju do klasickej E27 pätice alebo E14 a máte zabezpečené ozvučenie aj osvetlenie. Vaše priestory dokážete ozvučiť, osvetliť, regulovať stmievanie a jednoduchou aplikáciou ovládať zo smartfónu alebo tabletu. Ovládate audio a svetelný výkon každej žiarovky. Žiarovka môže hrať ako ľavý, pravý kanál alebo stereo. Celkovo môžete pripojiť až 8 žiaroviek do jednej aplikácie. Ceny sa pohybujú priemerne okolo 50-70€ za kus.


LED osvetlenie v domácnosti

LED žiarovka V poslednom období začínajú byť klasické žiarovky v domácnostiach nahrádzané úspornými žiarivkami alebo LED žiarovkami. Prečo? Napriek vyššej cene dokážu oproti bežným žiarovkám usporiť až 75 až 85 % elektriny. LED žiarovky a Úsporné žiarivky sú vyrábané v rôznych typoch, populárny je najmä guľatý tvar veľkej kvapky. Do kúpeľní a toaliet sa často používajú stropné zabudované LED GU10 žiarovky. Pred niekoľkými rokmi dosahovali žiarivky vysokú životnosť iba za podmienky, že sa nimi svietilo dlhší čas, bez častého vypínania a opätovného zapínania. Dnešné značkové úsporné žiarivky vydržia na postačujúcich 10 000 spínacích cyklov. Keď sa pozrieme na LED žiarovky ich životnosť sa blíži k 30 000 hodinám a niesú nijak ovplivňované počtom spínacích cyklov. Ich svetlo je o prvej sekundy plnohodnotné a stále. Pri žiarivkách to niekedy trvá až niekoľko minút. Preto sa neodporúča dávať žiarivky do priestorov s častím cyklom vypínania a zapínania.
Výmenou tradičnej 100 W žiarovky za kompaktnú žiarivku alebo LED žiarovku dokážete ušetriť ročne až od 12.35 €, pri LED žiarovke až 25€.

Moderné sprchové hlavice a batérie

Sprchové hlavice a batérie Na výslní sú momentálne hlavové tanierové sprchy veľkých rozmerov. Okrem kruhového tvaru sa čoraz viac objavujú štvorce a obdĺžniky. Stretnúť sa môžete aj so sprchovými hlavicami s LED diódami, ktoré vytvárajú pri sprchovaní pôsobivé svetelné efekty. Zariadenie je umiestnené vnútri hlavice a dokáže meniť farby. Svieti bez použitia batérií, iba na základe tlaku vody, a farby sa menia v závislosti od teploty vody. Niečo navyše ponúkajú aj sprchy Raindance, ktoré vytvárajú dažďový efekt. Do hlavice sa primiešava vzduch, ktorý oddeľuje jednotlivé kvapky vody, takže na vás nedopadá súvislý prúd vody, ale jemne osviežujúce kvapky.

Stránku priebežne dopĺňame.
Prosím vráťte sa sem aj neskôr.
© 2004-2024 design marek bečka & liporec, bez súhlasu je kopírovanie a preberanie materiálov zakázané | Hosting: ponuka.net