Pokiaľ Vás zaujíma niektorá z ponúkaných voľných pozícií, zašlite nám prosím, Váš profesijný životopis a motivačný list.
Ak ste partia, priložte aj fotografie vašej práce, alebo prezentáciu na www stránke.

Ak bude Váš profil zodpovedať požiadavkám, v horizonte niekoľkých dní Vás pozveme na osobný pohovor.

V opačnom prípade budete telefonicky, písomne, či e-mailom vyrozumený o Vašom nezaradeni.

Svoj životopis zašlite tu:
bytove@gmail.com

Facebook logo   Instagram logo   Youtube logo

Voľné miesta

Ponúkame prácu na pozíciách:

Samostatný pracovník na stavbe

Hľadáme človeka, ktorý bude vykonávať prácu na stavbe v inetriéri, pri dokončovaní holodomov, alebo rekonštrukcii bytov a neskôr bude ako majster riadiť vlastný pracovný tím.

Požiadavky:
  • najmenej 2 roky skúseností s prácou na stavbe
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • nefajčiar, dobrý zdravotný stav
  • VP sk. B

Výhody práce u nás:
  • kreatívna práca, kde môžete robiť veci tak, ako to bude najlepšie, nie tak, ako to bolo doteraz všade zvykom
  • odborné rekvalifikácie a zaškolenia
  • dlhodobá seriózna spolupráca
  • možnosť vybudovať vlastný tím
  • kariérny a finančný rast - veľké odmeny za veľké výsledky
  • denne pitný režim, strava

Náplň práce: Samostatné práce na stavbe v interiéri pri rekonštrukcii bytu (sanácie, murovanie, omietanie, obkladanie, sadrokartóny, maľovanie, pokládka podláh...)
Pracovný pomer: Dohoda, SZČO, PZ
Miesto práce: okresy Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Trnava.
Termín nástupu: Možný ihneď
Ponúkaný plat: Nástupný 1.500€ /mes. v čistom. Záloha 400€ po 5 dňoch.

Pomocník pre majstra

Hľadáme šikovného pomocníka pre majstra na stavbe v inetriéri, pri dokončovaní holodomov, alebo rekonštrukcii bytov.

Požiadavky:
  • skúsenosti s prácou na stavbe
  • VP sk. B je výhodou

  • kariérny a finančný rast

Náplň práce: Pomocné a samostatné práce na stavbe v interiéri pri rekonštrukcii bytu (sanácie, omietanie, špárovanie, maľovanie, pokládka podláh, vynášanie, upratovanie...)
Ponúkaný plat: Záleží od zaradenia, nástupný 950€ /mes. v čistom. Záloha 300€ po 5 dňoch

Programátor/ Grafik

Programátor www stránok so znalosťou html/html5, css, php, wordpress alebo databáz MySql s citom pre tóny, farby a grafiku. Expertná znalosť práce v CorelDraw, Photoshope, alebo Wordpresse je výhodou.
Môžeme spolupracovať aj externe.

Minimálna prax v odbore grafiky, alebo tvorby www: 2 roky

Ak máte hotové nejaké referenčné www stránky, dajte nám o nich vedieť.

© 2004-2024 design marek bečka & liporec, bez súhlasu je kopírovanie a preberanie materiálov zakázané | Hosting: ponuka.net